10 Lat Odry-Niemen i szerokiej współpracy ponad podziałami

Za nami wzruszający wieczór związany z Urodzinową Galą Stowarzyszenia Odra-Niemen. Za nami też 10 lat ciężkiej pracy, pełnej barier, trudów, ale i olbrzymiej satysfakcji. Za nami wiele spotkań, przyjaźni, dumy i radości. Za nami też wiele wykonanych zadań i współpracy ponad podziałami i granicami. Od wczoraj wzmocnieni obecnością ponad 300 gości z Polski i zagranicy, na czele z gościem honorowym płk Weroniką Sebastianowicz, idziemy w dalszą podróż. Bądźcie Państwo z nami w tej drodze.
To ważne dla nas wydarzenie, mogliśmy zrealizować po raz pierwszy od 10 lat, dzięki tytanicznej pracy wielu z Odra-Niemen, dzięki przyjaciołom naszego środowiska, dzięki prywatnym darczyńcom.

To był dzień spotkań, także wielu środowisk, aby debatować co dalej z rozpoczętą budową federacji organizacji wokół akcji Rodacy-Bohaterom. To był wielki dzień dla nas, bo po raz pierwszy mogliśmy podziękować darczyńcom, wolontariuszom, przyjaciołom z Polski i zagranicy. To było wielkie święto wolontariatu. I jak zwykle byliśmy ponad podziałami, międzypokoleniowo, z kombatantami, którzy są z nami zawsze.

Tak ważne wydarzenie było możliwe dzięki tytanicznej pracy wolontariuszy Odra-Niemen ze wszystkich oddziałów oraz dotacjom instytucjonalnym: Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Instytucjonalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Skip to content